Nejčastější dotazy

1/ Jaký je rozdíl mezi logem (logotypem) a maskotem?

Logo bývá stylizovaný symbol omezený počtem barev a složitostí. Moderní loga se omezují na holý nápis či abstraktní tvar. Jsou tím pádem i více zaměnitelná. Maskot naproti tomu není nijak omezen tvarem, formou či barvami

00

 

2/ Proč bych měl/a chtít maskota?

Znáte myšáka Myckeyiho nebo Krtečka? Otázka tedy spíše zní proč maskota nemít?

01

 

3/ Co když si nevyberu?

V případě MINI PACKu vám vrátíme zaplacenou zálohu. Návrhy zůstavají naším majetkem. U MONSTER PACKu se obávat nemusíte. Vždy jsme docílili spokojenosti klienta.

03

 

4/ Jaký je rozdíl mezi maskotem zakoupeným
na maskotmanii.cz a ve fotobance?

Maskot zakoupený ve fotobance nepatří jen vám. Užívají ho stovky či tisíce dalších. Výhradní práva jsou pak zpravidla dražší než u nás. Jen maskotmanie navrhuje  exluzivně vám na míru

10

 

5/ Opravdu můžu použít maskota všude?
Jak je to možné?

Nechceme vás nijak omezovat! Proto spolu s certifikátem maskota získáváte práva užití kdekoli budete potřebovat. Zaplatíte adekvátně jednou, abyste v budoucnu nemuseli platit nic navíc.

04

 

6/ Proč chcete zálohovou platbu?

Na začátku s vámi projdeme rešerši konkurenčních maskotů, případně se s vámi osobně setkáme a probereme detaily. Díky záloze se okamžitě můžeme pustit do práce.

11

 

7/ Není cena MONSTER PACKu vysoká?

Je cena čtyř pneu nebo středně luxusního telefonu který za dva roky vyměníte srovnatelná s cenou za maskota?! Na to už si musíte odpovědět sami.

06

 

8/ Opravdu kupuji originál?

Nejprve vám připravíme a představíme rešerši maskotů ze stejné oblasti. To proto, aby ten váš mohl být skutečně jedinečný. Pro každého navrhujeme od první čárky.

 07

 

9/ Zvoli jsem si balíček MINI PACK ale nyní bych chtěl balíček MONSTER PACK, co mám dělat?

Doplatíte rozdíl mezi balíčky a je to.

09

 

10/ Potřebuji maskota po čase upravit. Co s tím?

Obraťte se na nás s podrobnostmi úprav. Účtujeme tisícovku za hodinu práce. Úpravy většinou nepřesáhnou několik málo jednotek hodin.

08

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více...